Pozor, Call of Duty: Infinite Warfare nemůžete hrát s každým!

Pokud jste očekávali vydání nového Call of Duty: Infinite Warfare, pak jste se dočkali. Hra totiž vyšla právě včera. Ale společně s vydáním musíte dávat pozor na to, kde si hru kupujete. Verze z různých obchodů (Steamu a Windows Storu) totiž nebudou kompatibilní!

A co to vlastně znamená? Pokud si koupíte hru na Steamu a váš kamarád na Windows Storu, nezahrajete si spolu. Proto pozor, kde si hru kupujete, musíte použít stejný obchod. Tohle omezení odhalila sekce otázek a odpovědí na oficiálním webu hry.

Ačkoliv tohle omezení není zrovna příjemné, pořád to není důvod k tomu, hrou opovrhnout. Vy, kteří už jste si ji koupili, jak jste s ní spokojení? Napište nám do komentářů. :)

Sdílejte! :)

Komentáře

  • Forever (neověřeno)
    Červenec 29, 2017 04:54 Odpoledne
    What if ur husband is not cheating on u (that u know of)?? bUT U JUST dont feel the love of effection anymore?? I just feel like a single woasu(jnmt without sex).
  • Rain (neověřeno)
    Červenec 30, 2017 02:37 Dopoledne
    Merci du commentaire.Chacun son point de vue. Nous sommes si habitués de voir des photos retouchées que notre oeil n’est plus habitué d’en voir sans trop de retouches.Quant à Madonna, si j’avais vu une photo d’elle AVANT, sans toutes les retouches, je n’aurais pas eu autant de chocs que j’en ai eus en voyant une photo d’elle SANS rei;uches.L&#8217oanorexte est effectivement une maladie mentale qui se soigne. Il y a tout de même un élément déclencheur…Merci Cynthia de votre commentaire.

Napište komentář, poznámku, vzkaz :)

Nějaké video :)