Hra tak děsivá, že k ní potřebujete pleny. Autoři je k ní dodávají.

Tvůrce k vytvoření trenýrkových plen motivovaly reakce na jejich první hororový titul Outlast. Sociální sítě se údajně hemžily zprávami o potřebě vyměnit trenýrky i celé kalhoty.

A vývojáři tak ve spojení s designéry vytvořil prototyp plen, který vás při hraní hororů uchrání před zahanbující situací.

„Vytvořili jsme pleny, které kombinují praktičnost, komfort a styl, aby lidé mohli hrát v naprostém zděšení, aniž by se museli obávat o pošpinění ega (a gauče),“ píšou autoři na Kickstarteru. Tvůrci navíc tvrdí, že je pleny možné prát, tudíž je lze používat opakovaně.

V nabídce jsou navíc dva typy. Základní v přepočtu za 1 045 korun a deluxe Underscares za 1 425 korun. Ta dražší varianta zahrnuje kapsičku na pití, malou zářivku a vyztužení pasu. Kromě toho však lze přispět i v nižší kategorii, se kterou získáte nášivku a návod na vytvoření vlastních plen Underscares (190 korun).

Součástí vyšších příspěvků je pak i hra Outlast 2, kterou kampaň na Kickstarteru pomáhá propagovat.

Jeden zájemce navíc společně s šesti plenami, aktivačními klíči a nášivkou může získat také tematickou kapli. Tato nabídka však vyjde na 6 666 kanadských dolarů, tedy zhruba na 126 560 korun.

Tvůrci v kampani ujišťují, že se jedná o skutečný produkt. Jeho doručení zaručují a upozorňují, že případný neúspěch plen na Kickstarteru nijak neovlivní vydání Outlastu 2. Pouze na něm závisí, jestli získáte pleny Underscares.

Dylan772

Sdílejte! :)

Komentáře

 • Demelza (neověřeno)
  Červenec 29, 2017 02:49 Dopoledne
  Stellar work there evroeyne. I'll keep on reading.
 • Demelza (neověřeno)
  Červenec 29, 2017 02:49 Dopoledne
  Stellar work there evroeyne. I'll keep on reading.
 • Demelza (neověřeno)
  Červenec 29, 2017 02:49 Dopoledne
  Stellar work there evroeyne. I'll keep on reading.
 • Keli (neověřeno)
  Červenec 29, 2017 04:16 Odpoledne
  Why do I still see different results when I use the site:domain.com/* vs. site:domain.com/ ?Is this a matter of updates rolling out, or am I missing sohw?mingtOthereise it seems like a great move. I've already noticed pages that couldn't be found in the SERPs now showing up...Thanks,Paul

Napište komentář, poznámku, vzkaz :)

Nějaké video :)