V rámci propagace nového Shadow warior 2 rozdává GOG původní díl

V polovině října vychází akčního nářezu jménem Shadow Warrior 2

Pokud jste se s touto takřka legendární sérií nesetkaly tak máte skvělou možnost si doplnit vzdělání naprosto úžasným prvním dílem z roku 1997. Na GOGu ho totiž v rámci propagace nového dílu máte zcela zdarma včetně bonusů . Meta Score této hry je skvělých 8,3.  Verze se na gogu objevila ve verzi Shadow Warrior Classic Complete, která narozdíl od Redux verze nemá vylepšenou grafiku ani achievmenty(Pokud by vaše srdce po téhle verzi opravdu prahlo tak na GOGi je teď ve slevě za 2,69 USD.). Tato verze má v sobě kromě základní hry také obě dvě rozšíření (Wanton Destruction a Twin Dragon) jako bonus si ještě navíc můžete stáhnou stylový Soundtrack a samzřejmě také manuál.

1920x1080_2z_QTU

Hra, jak už bylo řečeno vyšla v roce 1997, tudiž jenom rok před vydáním legendě legend Duke Nukem 3D. Obě dvě hry vytvářelo studio 3D Realms. Obě dvě hry teda běží na stejném enginu Build. Shadow Warrior vzbudil velikou kontroverzi kvůly opravdu nekorektnímu humoru, narážkám na sex a násilí (prostě klasika).

Shadow Warrior 2 je pokračování povedeného reebotu, který mělo na starosti studio Flying Wild Hog z roku 2013. Tento akční nářez v klasickém stylu vychází opravdu za chvíly a to 13. října na Xbox one, Playstation 4 a na PC. Pokud se vám zamlouval Wolfenstein: The New Order nebo letošní pecka Doom tak z Shadow Warriora budete opravdu nadšeni. Neměly by jste samozřejmě také minout nový trailer kteří tvůrci předevčírem vydali, jen se koukněte...no není ta krev skvostná?

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=uFsi6npD0Ro[/embed] Zároveň připomínám že stále probíhá naše soutěž! Hrajeme o klíče na hry do herní služby steam. Mezi hrami se nachází třeba Space Engineers nebo Kholat. A co všechno potřebujete udělat k tomu abyste měli šanci vyhrát nějakou z her ? Dát palec na naši Facebook stránce, a pod příspěvek napsat Soutěžil jsem. To jest ode mne zatím vše, zatím se loučím Váš milovaný redaktor Akinar

Sdílejte! :)

A ty nejméně čtené...

Nějaké video :)