02.09.2016 12:09

Game of Thrones - A Telltale Games Series

Game of Thrones - A Telltale Games Series

Vývojář: Telltale Games

Žánr: Adventura

Platforma: PC, ONE, 360, PS3, PS4, OS X, iOS a Android

wall

Kdo by neznal Hru o Trůny,již tak skvělý seriál na sebe nenechal dlouho čekat a studio Telltale games nám doneslo velmi nadějnou hru ze série Game of Thrones, ale dost představování a jdeme na to, Samotný děj je velmi detailně zasazen do blízce navazujícího hlavního příběhu ze seriálu Game of Thrones. Ti z vás, kteří viděli seriál se budou cítit jako doma. Pokaždé víte, kde se nacházíte, ale s hlavním příběhem vás hra moc neseznámí.

got0031

Hráči, kteří o existenci seriálu vůbec netuší se nemusí bát, že by o něco přišli. Hra běží na stejném principu jako starší hry od Telltale jako The walking dead nebo The wolf among us. V dějové linii máte za úkol se rozhodovat. Hra začíná celkem klidně. Vy jako Gared Tuttle jste v táboře vojáků rodu Forresterů u mostu, který se jmenuje Dvojčata „The twins“, ale při jednom z úkolů co vám dál váš pán se dozvíte o chystané vzpouře a je na vás jak se zachováte. A vaše pouť začíná.

telltale-game-of-thrones-rodrik-forrester

To by bylo vše ohledně začínajícího příběhu, ale nutno podotknout, že hlavních postav je tam více (Rodrik Forrester, Mira Forrester a další). Jako hráč se podíváte do Králova přístaviště, k Noční hlídce na Zeď či za Daenerys Targaryen do Meereenu a mnoho dalšího. Ale abychom to jenom nechválili, přejdeme i k negativním vjemům. Někdy byly samotné rozhodovací scény velmi krátké, nebo až příliš dlouhé, nebo třeba ač se snažíte tak vaše rozhodnutí moc nezmění na osudu vašich kamarádu nebo nepřátel.

got0021

Celková doba hraní do 5. kapitoly je něco okolo 11 hodin. Z mého pohledu je to velmi vydařená hra ale něco ji prostě chybí. Ovšem to hravě vynahrazuje samotný děj, u kterého si řeknete, „dobře ještě chvilku a stačí“ ale budete hrát dál.

IRON FROM ICE

Za mě je to vše a za stránku Game-Media.eu dávám 8.6 z 10.

Sdílejte! :)

A ty nejméně čtené...

Nějaké video :)