29.10.2016 04:10

Free-to-play střílečka slaví 3 roky existence

Německé vývojářské studio Crytek nepatří mezi zrovna ty nejúspěšnější studia, tím spíše v poslední době. Přece jenom má ovšem na svém kontě hry, které některé hráče nadchli. Jednou z nich je i multiplayerovka Warface.

Vydána byla říjnu roku 2013 původně pro PC a později i Xbox One. Jak si můžete spočítat, jsou to už 3 roky existence a to je důvod k oslavě. Vzhledem k tomu byl titul přejmenován na Warface 2016: Black Shark což ukazuje na poslední velkou aktualizaci. Hra aktuálně nabízí 50 PvP map v 8 módech. Nejen zastřílet si můžete až s 400 zbraněmi.

Hru si do své knihovny můžete přidat na Steamu.

Sdílejte! :)

Komentáře

  • Mattingly (neověřeno)
    Červenec 30, 2017 02:25 Dopoledne
    Ciao Rossana, per dovere di cronaca la felpa di Zagù non è di Kenzo ma di Choies, che è un sito di cineserie tarocche, pertanto non è stata omaggiata da nessun ufficio marketing, è semplicemente una imitazione ;-) e dire che nessuno se ne è accorto, tutti a farle i complimenti, bah. Ciliegina sulla torta, il titolo di quel suo post è Tiger sweartSHIT, che non può essere un refuso perché lo ripete anche nel post...sarà convinta che si dice così, haahhhhahahaaaha :-))Un abbraccio, sei troppo forte !
  • Alla (neověřeno)
    Červenec 30, 2017 10:03 Dopoledne
    I dont occur across the mount certainly the most appealing. What lures me into this very probably quite possibly the most is finding Diablo three for free of charge + a being convinced to acquire to the MoP beta. Now I’m ready to ultimately play and consider out this expansion myself, as an alvrenatite of having to abide by up on Jesse Cox’s beta videos as I had to complete in Cata. yaaay!!

Napište komentář, poznámku, vzkaz :)

A ty nejméně čtené...

Nějaké video :)