05.11.2016 01:11

Bohemia Interactive nabízí dva nové tituly zdarma k vyzkoušení

 

Českou společnost Bohemia Interactive zná každý pořádný fanoušek her už jen díky v celku úspěšným projektům jako Arma či DayZ. Ale toto české studio nyní rozjíždí nový projekt, kde umožní hráčům testovat nové tituly. Projekt můžete nalézt pod názvem Bohemia Incubator. Právě v tomto inkubátoru získáte přistup ke hrám, které se teprve připravují a pro vývojáře budou důležité Vaše názory,návrhy a postřehy. Momentálně tam najdete dva nové projekty, ale časem jich zřejmě přibude mnohem více, ale některé projekty nemusí být dotaženy do konce. 

Jeden titul, který se tvoří, je Ylands. Jedná se o hru, která by měla zabavit celou rodinu, pokud si jej zapnete budete přemýšlet jestli se nejedná o "nový minecraft". Druhá hra, která se v inkubátoru "klube" je Project Argo. V podstatě se jedná o předělávku Army 3 do kompetetivního módu 5v5. Hra se odehrává na ostrově Malden, což je ostrov na kterém se odehrávala Operace Flashpoint.

Sdílejte! :)

Komentáře

 • DannySor (neověřeno)
  Červen 14, 2017 03:07 Odpoledne
  Attention Required! | Cloudflare <a href=http://acheterdufrance.com/>Show more...</a>
 • Timothyhoark (neověřeno)
  Červen 30, 2017 10:07 Odpoledne
  301 Moved Permanently <a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here!..</a>
 • Kayden (neověřeno)
  Červenec 30, 2017 08:38 Dopoledne
  &gt;FOCAAAAACCCIAAAAAAA*Mi ricorda certi fogli che avevo visto in bacheca annucni economici alvo93#;Unilersità:&qu&t;SESSO!E adesso che ho attirato la vostra attenzione, vendo libri per l&#39;esame di ecc ecc&quot;
 • Chacidy (neověřeno)
  Červenec 30, 2017 10:37 Dopoledne
  Hey there! This is the second time visiting now and I just wanted to say I truley fancy looking at your site. I have decided to bookmark it at st.enlmupobucom with your title: Aerius 5 Mg Tab 30&#8242;s | and your Website address: . I hope this is fine with you, I&#8217;m trying to give your great blog a bit more visibility. Be back soon.

Napište komentář, poznámku, vzkaz :)

A ty nejméně čtené...

Nějaké video :)